نانو چسب و پرایمر همه کاره اکریلیک

نانو چسب و پرایمر همه کاره اکریلیک
بسته بندی نانو چسب و پرایمر همه کاره اکریلیک نانو چسب و پرایمر همه کاره اکریلیک
حجم 8KG 3/5KG
تعداد موجود در بسته بندی 1 عدد 4 عدد

CODE 220

چسب و پرایمر همه کاره اکریلیک با فناوری نانو

محصولی است با قدرت چسبندگی بسیار بالا قابل استفاده در آب بندی و نفوذ ناپذیر نمودن کلیه‌ سطوح ساختمانی ، قابل ترکیب در هر نوع ملات و سازگار با انواع رنگ‌های پایه آب و پلاستیک، یک محصول همه کاره به عنوان چسب آب بندی ، چسب بتن و پرایمر کاربرد دارد .

موارد کاربرد

آب ‌بندی و نفوذ ناپذیرنمودن تمامی سطوح تحت فشار آب ، کاملاً انعطاف ‌پذیر جهت آب‌ بندی استخرها ، مخازن آب ، کف‌سازی سرویس‌های بهداشتی ، نمای ساختمان ، سفیدکاری ، پرایمر رنگ‌های پلاستیک ، اکریلیک ،کنیتکس و انواع رنگ های پایه آب، عایق نمودن ملات بندکشی و تولید انواع مواد آب ‌بندی .

روش مصـرف

1 . درصد مخلوط کردن در ملات سیمانی بالای 1 سانتیمتر : 5 کیلو گرم به ازای 100کیلوگرم سیمان

2 . درصد مخلوط کردن در ملات نرمه کشی زیر 1 سانتیمتر : 5 کیلوگرم به ازای 25 الی 50 کیلو گرم سیمان ( حتما در ضخامت بالا از ماسه شسته ریز و ضخامت های پایین یا نرمه کشی ها حتی الامکان پودر سنگ و سیلیس استفاده نمایید ) .

3 . مخلوط با ملات گچی به ازای هر 1 لیتر محصول 3 الی 5 لیتر آب مخلوط و به آن گچ را اضافه می نماییم

4 . پرایمر رنگ ، یک واحد چسب و پرایمر همه کاره اکریلیک با 2 الی 5 واحد آب مخلوط و به عنوان پرایمر زیرکار رنگ های پایه آب استفاده میکنیم .

5 . محصول فوق را می توانید به صورت 1 به 1 تا 1 به 3 با آب مخلوط کرده و به ملات بندکشی ( سیمان سفید و پودر سنگ ) اضافه نمایید .توجه شود در آب بندی های نهایی و روکش از محصول نانو ایزوله کد 200 استفاده شود .طریقه های مصرف ، به صورت پیشنهادی بوده و مصرف کننده مسئول آزمایش نهایی قبل از استفاده می باشد .

شستشوی وسایل

پس از اتمام کار ، دستها ، ابزارآلات رنگ آمیزی یا مواد ریخته شده بر روی زمین را با آب گرم و درصورت لزوم با صابون بشویید. جهت جلوگیری از زنگ زدگی ، ابزار و تجهیزات رنگ آمیزی را با حلال و یا آب شستشو داده و فورا خشک نمائید .

شرایط نگهداری

محتویات ظرف در محیط خشک ، خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود . از یخ زدگی محصول جلوگیری نمایید ، بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید . بهترین شرایط انبارداری تا 36 ماه پیشنهاد میشود و در دمای 5 تا 40 درجه سانتیگراد قابل نگهداری و اجرا می باشد .

روش اجرا قلمو / غلطک / پیستوله
رقیق سازی آب
خشک شدن سطحی / خشک شدن کامل حداكثر 3 ساعت
زمان لازم برای اجرا مجدد حداقل 8 ساعت
میزان پوشش تئوری در هر لیتر 1 الی 3 متر مربع
تحت لیسانس و نظارت کشور ترکیه
 استاندارد ملی کشور ایران
استاندارد های جهانی استاندارد کشور ترکیه / استاندارد اروپا / ایزو 9001

ایزو 10002/ ایزو 14001