رنگ روغنی براق قرمز

رنگ روغنی براق قرمز
بسته بندی رنگ روغنی براق قرمز رنگ روغنی براق قرمز رنگ روغنی براق قرمز
حجم گالن کوارت ربعی
تعداد موجود در بسته بندی 4 12 12

رنگ روغنی براق قرمز

بر اساس آخرين فرمولاسيون بدست آمده در آزمايشگاههاي مجهز تحقيقات و كنترل كيفيت کارخانه و با بكارگيري مواد اوليه مرغوب و تجهيزات مدرن صنايع رنگسازي تهيه شده و برروي سطوح داخل و خارج ساختمان نظير آهن ، گچ ، چوب ، سيمان ، آجر و آردواز بكار برده مي شود .

آماده سازی سطح

سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگی ، چربی و پوسته رنگهاي قديمي تميز نموده و تا خشک شدن کامل آن صبر نمائید . سپس زيرسازي مناسب از قبيل سنباده زدن ، اعمال بتونه و رنگ آستري برروي سطح صورت پذيرد . در صورتیکه سطح شوره زده باشد ، باید حتما با ا ستفاده از برس تمیز گردد . سطوح فلزی می بایستی از هرگونه زنگ زدگی و براده ، عاری گردد .

روش مصـرف

1. پوشرنگ روغنی براق آلکیدی را با مقدار مناسب تينر رقيق نموده و بر روي سطح اعمال نماييد . میزان اختلاط تینر به پوشرنگ بستگی به درجه حرارت محیط ، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ آمیزی دارد . ولی در شرایط نرمال رنگ آمیزی ، میزان اختلاط تینر به پوشرنگ بر حسب درصد وزنی ، با قلم مو %30 – %25 ، با غلتک %25 – %20 و با پیستوله %35 – %30 میباشد.

2. اعمال پوشرنگ در دمای محيط بالاي 10 درجه سانتیگراد ، دماي سطح 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت كمتر از 80 درصد توصيه مي شود .

شستشوی وسایل

پس از اتمام کار ، دست ها ، ابزار آلات رنگ آمیزی یا مواد ریخته شده بر روی زمین را با تینر شسته و خشک نمایید . در هنگام استفاده از تینر از دستـور العمل های ایمنی کارخانه سازنده پیروی نمائید .

نکات ایمنی و شرایط نگهداری

محتویات ظرف را در محیط خشک ، خنک و دور از نور مستقیم خورشید با تهویه مناسب نگهداری نمائید . بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید . بهترین زمان مصرف در صورت رعایت شرایط انبارداری مناسب تا 36 ماه پس از تاریخ تولید می باشد . در هنگام اعمـــال پوشرنگ از تهویه و ماسک مناسب استفاده نموده و در صورت امــکان درب ها و پنجره هـا را باز بگذارید دست ها را پس از استفاده بشوئید . درصورت تماس با چشم (پس از شستشو با مقدار زیاد آب) و بلعیده شدن به مراکز پزشکی مراجعه گردد و دور از دسترس اطفال نگهداری شود

روش اجرا قلمو / غلطک / پیستوله
رقیق سازی تینر
خشک شدن سطحی / خشک شدن کامل 4 ساعت / 16 ساعت
زمان لازم برای اجرا مجدد 8 ساعت
میزان پوشش تئوری در هر لیتر 10-12 متر مربع
تحت لیسانس و نظارت کشور ترکیه
 استاندارد ملی کشور ایران  شماره 1700
استاندارد های جهانی استاندارد کشور ترکیه / استاندارد اروپا / ایزو 9001

ایزو 10002/ ایزو 14001

فام رنگ های موجود در رنگ (روغنی براق)