رنگ اکریلیک سه منظوره اخرا

رنگ اکریلیک سه منظوره اخرا
بسته بندی رنگ اکریلیک سه منظوره اخرا
حجم 250 میلی لیتر
تعداد موجود در بسته بندی 12

رنگ اکریلیک سه منظوره اخرایی

مادر رنگ اکریلیک سه منظوره جهت اختلاط با انواع رنک های اکریلیک و پلاستیک بعنوان تغییر دهنده رنگ ،خطاطی در فضاهای داخل و خارج و برای رنگ آمیزی سریع ، زیبا و با دوام سطوح داخل و خارج ساختمان ( گچ ، سیمان، آجر ، آردواز ، ایرانیت های سیمانی ، چوبی و … ) استفاده می گردد . این رنگ با کیفیت برتر دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر سایش و شستشو بوده و پایداری مطلوبی در برابر نور خورشید ، نفوذ آب و مواد قلیایی دارد ، لذا جهت محیطهای بیرون ساختمان پیشنهاد می شود . قابلیت شستشو ، قدرت پوشش عالی ، سرعت خشک شدن بالا، سهولت اجرا و قابلیت رقیق شدن با آب ، نداشتن بوی نامطبوع ، مقاومت در برابر اشعه خورشید و نور ماوراء بنفش و سازگاری با محیط زیست از دیگر مزایای این رنگ می باشد .

آماده سازی سطح

سطح مورد نظر را با آب شستشو داده تا عاری از گرد و خاک گردد . در صورتیکه سطح شوره زده باشد ، باید قبل از رنگ آمیزی باید با استفاده از برس تمیز گردد .سطح مورد نظر قبل از رنگ آمیزی باید تمیز و عاری از هر گونه آلودگی و چربی و حتی رنگهای قدیمی گردد تا زمانیکه سطحی قابل اعتماد حاصل گردد.استفاده از چسب و پرایمر همه کاره اکریلیک کد 220 قبل از رنگ آمیزی الزامی می باشد.

روش مصـرف

1. مادر رنگ اکریلیک سه منظوره را با مقدار مناسب آب رقیق نموده و برروی سطح اعمال نمایید . میزان اختلاط آب با پوشرنگ بنابر درجه حرارت محیط ، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ آمیزی متفاوت است ولی در شرایط معمول رنگ آمیزی این میزان با قلم مو %20-%30 ، غلتک %15-%25 و با پیستوله %25-%30 می باشد .

2 . جهت رسیدن به یک سطح رنگ آمیزی شده یکنواخت و یکدست ، بنابر سطح زیر کار ممکن است حداقل 2 تا 3 مرحله اعمال پوشرنگ مورد نیاز باشد .

3. جهت تغییر رنگ انواع رنگ های اکریلیک یا پلاستیک مقدار مناسب از مادر رنگ را به رنگ آماده اضافه می کنیم ، تا فام مورد دلخواه در رنگ آمیزی برای شما ایجاد شود .

4 . اعمال پوشرنگ در دمای محیط بالای 5 درجه سانتیگراد ، دمای سطح 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت کمتر از 80% توصیه می شود .

شستشوی وسایل

پس از اتمام کار ، دستها ، ابزارآلات رنگ آمیزی یا مواد ریخته شده بر روی زمین را با آب گرم و درصورت لزوم با صابون بشویید. جهت جلوگیری از زنگ زدگی ، ابزار و تجهیزات رنگ آمیزی را با حلال و یا آب شستشو داده و فورا خشک نمائید .

شرایط نگهداری

محتویات ظرف در محیط خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید و با تهویه مناسب نگهداری نمائید. از یخ زدگی رنگ جلوگیری گردد، بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید ، بهترین زمان مصرف در صورت نگهداری در شرایط انبار داری مناسب تا 36 ماه پس از تاریخ تولید می باشد . در صورت بلعیده شدن یا تماس با چشم ( پس از شستشو با مقدار زیاد آب ) به مراکز پزشکی مراجعه کنید.

روش اجرا قلمو / غلطک / پیستوله
رقیق سازی آب
خشک شدن سطحی / خشک شدن کامل خشک شدن سطحی : 2 ساعت / خشک شدن کامل : 16 ساعت
زمان لازم برای اجرا مجدد حداقل 8 ساعت
میزان پوشش تئوری در هر لیتر 8 الی 12 متر مربع
تحت لیسانس و نظارت کشور ترکیه
 استاندارد ملی کشور ایران _
استاندارد های جهانی استاندارد کشور ترکیه / استاندارد اروپا / ایزو 9001

ایزو 10002/ ایزو 14001

فام رنگ های موجود در مادر رنگ اکریلیک