ضد زنگ طوسی

ضد زنگ طوسی
بسته بندی ضد زنگ طوسی ضد زنگ طوسی ضد زنگ طوسی
حجم گالن 5KG کوارت 1/3KG _
تعداد موجود در بسته بندی 4 عدد 12 عدد _

CODE 630

ضد زنگ طوسی

با استفاده از بهترين پيگمنتهاي ضد خوردگي تهيه گرديده و براي كاربرد در شرايط آب و هوايي معتدل ، جهت حفاظت سطوح آهني ، تاسيسات ، سازه ها و لوازم خانگي و اداري فلزي در محيطهاي ساختماني و نيمه صنعتي پيشنهاد مي شود . زمان خشك شدن ، دوام ، چسبندگي و قدرت پوشانندگي مناسب از مزاياي اين محصول مي باشد .

آماده سازی سطح

سطح مورد نظر را از هر گونه زنگ زدگي ، براده و همچنين چربی ، گرد و خاك و آلودگی پاک کرده و تا خشک شدن کامل آن صبر نمائید . پوسته های رنگ های قدیمی بایستی از سطح زدوده شده و سطحی صاف بدست آید . بنا بر ضرورت ، جهت از بین بردن رنگ های قبلی و زنگ زدگي می توان از سنباده يا سند بلاست استفاده نمود .

روش مصـرف

1. محتواي ظرف را با مقدار مناسب تینر به تدريج رقیق نموده و بر روی سطح مورد نظر اعمال نمائید . میزان اختلاط تینر به پرايمر بستگي به درجه حرارت محیط ، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ آمیزی دارد . ولي در شرايط معمول رنگ آميزي اين ميزان بر حسب درصد وزنی ، با قلم مو %12-%15 ، با غلتک %10-%12 و با پیستوله%15-%20 می باشد .

2. اعمال پرايمر در دمای محيط بالاي 10 درجه سانتیگراد ، دماي سطح 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت كمتر از 80 درصد توصيه مي شود .

شستشوی وسایل

پس از اتمام کار ، دست ها ، ابزار آلات رنگ آمیزی یا مواد ریخته شده بر روی زمین را با تینر شسته و خشک نمایید . در هنگام استفاده از تینر از دستـور العمل های ایمنی کارخانه سازنده پیروی نمائید .

نکات ایمنی و شرایط نگهداری

محتویات ظرف را در محیط خشک ، خنک و دور از نور مستقیم خورشید با تهویه مناسب نگهداری نمائید . بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید . بهترین زمان مصرف در صورت رعایت شرایط انبارداری مناسب تا 36 ماه پس از تاریخ تولید می باشد . در هنگام اعمال پوشرنگ از تهویه و ماسک مناسب استفاده نموده و در صورت امکان دربها و پنجره ها را باز بگذارید .دستها را پس از استفاده بشوئید . درصورت تماس با چشم (پس از شستشو با مقدار زیاد آب) و بلعیده شدن به مراکز پزشکی مراجعه گردد . دور از دسترس اطفال نگهداری شود.