رنگ روغنی مات سفید

رنگ روغنی مات سفید
بسته بندی رنگ روغنی مات سفید رنگ روغنی مات سفید رنگ روغنی مات سفید
حجم گالن 5KG کوارت 1/2KG _
تعداد موجود در بسته بندی 4 عدد 12 عدد _

CODE 610

رنگ روغنی مات سفید

بر اساس آخرين فرمولاسيون بدست آمده در آزمايشگاههاي مجهز تحقيقات و كنترل كيفيت کارخانه و با بكارگيري مواد اوليه مرغوب و تجهيزات مدرن صنايع رنگسازي تهيه شده و برروي سطوح داخل و خارج ساختمان نظير آهن ، گچ ، چوب ، سيمان ، آجر و آردواز بكار برده مي شود .

آماده سازی سطح

سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگی ، چربی و پوسته رنگهاي قديمي تميز نموده و تا خشک شدن کامل آن صبر نمائید . سپس زيرسازي مناسب از قبيل سنباده زدن ، اعمال بتونه و رنگ آستري برروي سطح صورت پذيرد . در صورتیکه سطح شوره زده باشد ، باید حتما با ا ستفاده از برس تمیز گردد . سطوح فلزی می بایستی از هرگونه زنگ زدگی و براده ، عاری گردد .

روش مصـرف

1. پوشرنگ روغنی مات آلکیدی را با مقدار مناسب تينر رقيق نموده و بر روي سطح اعمال نماييد . میزان اختلاط تینر به پوشرنگ بستگی به درجه حرارت محیط ، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ آمیزی دارد . ولی در شرایط نرمال رنگ آمیزی ، میزان اختلاط تینر به پوشرنگ بر حسب درصد وزنی ، با قلم مو %20 – %15 ، با غلتک %15 – %12 و با پیستوله %25 – %20 میباشد.

2. اعمال پوشرنگ در دمای محيط بالاي 10 درجه سانتیگراد ، دماي سطح 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت كمتر از 80 درصد توصيه مي شود .

شستشوی وسایل

پس از اتمام کار ، دست ها ، ابزار آلات رنگ آمیزی یا مواد ریخته شده بر روی زمین را با تینر شسته و خشک نمایید . در هنگام استفاده از تینر از دستـور العمل های ایمنی کارخانه سازنده پیروی نمائید .

نکات ایمنی و شرایط نگهداری

محتویات ظرف را در محیط خشک ، خنک و دور از نور مستقیم خورشید با تهویه مناسب نگهداری نمائید . بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید . بهترین زمان مصرف در صورت رعایت شرایط انبارداری مناسب تا 36 ماه پس از تاریخ تولید می باشد . در هنگام اعمـــال پوشرنگ از تهویه و ماسک مناسب استفاده نموده و در صورت امــکان درب ها و پنجره هـا را باز بگذارید دست ها را پس از استفاده بشوئید . درصورت تماس با چشم (پس از شستشو با مقدار زیاد آب) و بلعیده شدن به مراکز پزشکی مراجعه گردد و دور از دسترس اطفال نگهداری شود

روش اجرا قلمو / غلطک / پیستوله
رقیق سازی تینر
خشک شدن سطحی / خشک شدن کامل 4 ساعت / 16 ساعت
زمان لازم برای اجرا مجدد 8 ساعت
میزان پوشش تئوری در هر لیتر 10-12 متر مربع
تحت لیسانس و نظارت کشور ترکیه
 استاندارد ملی کشور ایران  شماره 2225
استاندارد های جهانی استاندارد کشور ترکیه / استاندارد اروپا / ایزو 9001

ایزو 10002/ ایزو 14001

فام رنگ های موجود در رنگ (روغنی مات)