رنگ اکریلیک نیم براق داخل و خارج

رنگ اکریلیک نیم براق داخل و خارج
بسته بندی رنگ اکریلیک نیم براق داخل و خارج رنگ اکریلیک نیم براق داخل و خارج
حجم 8KG 3KG
تعداد موجود در بسته بندی 1 عدد 4 عدد

CODE 550

رنگ نیمه براق سیلیکونی داخل و خارج

پوشرنگ نیمه براق داخل و خارج 100درصد قابل شستشو بوده و دارای ویژگی های عدم جذب آلودگی و لکه پذیری و پاک شدن فوق العاده که بر اساس رزین اکریلیک پایه آب امولسیون بوده و حاوی مواد افزودنی سیلیکون می باشد.در کلیه نماهای داخل و خارج ساختمان بر روی سطوح دارای املاح معدنی از قبیل گچ ، بتن ،ورقه سیمان ، پانل گچی و گچ و همچنین کلیه سطوحی که قبلاًرنگ شده اند ، بر روی آستر مناسب قابل استفاده است.

آماده سازی سطح

سطح مورد نظر را از هر نوع آلودگی و گرد و غبار پاک کرده و در صورت وجود ناهمواری با استفاده از بتونه اکریلیک سطح را صاف نمایید.

بهتر است سطح مورد نظر را با استفاده از چسب و پرایمر همه کاره کد 220 آستر کنید. قبل از اجرا محصول را بخوبی به هم بزنید .

روش مصـرف

قبل از استفاده حجم رنگ را حداکثر با استفاده از 5-10% آب سالم رقیق کنیدو با استفاده از قلم مو ، غلطک و یا سیستم پاششی بصورت 2 لایه اجرا کنید. بین لایه ها حداکثر 6 ساعت صبر کنید. در حین و 24 ساعت پس ازاستفاده از این محصول توجه داشته باشید که دمای سطح مورد نظر و محیط زیر 5 درجه سانتی گراد بالای صفر نباشد. ابزار دستی مورد استفاده در حین کار را میتوانید پس از اتمام کار با آبگرم و صابون تمییز نمائید. نسبت و همواری و صاف بودن سطح و همچنین طرز استفاده از محصول ، بصورت تک لایه 12-14 ( m2/lit ) مصرف شود.

شستشوی وسایل

پس از اتمام کار ، دستها ، ابزارآلات رنگ آمیزی یا مواد ریخته شده بر روی زمین را با آب گرم و درصورت لزوم با صابون بشویید. جهت جلوگیری از زنگ زدگی ، ابزار و تجهیزات رنگ آمیزی را با حلال و یا آب شستشو داده و فورا خشک نمائید .

نکات ایمنی و شرایط نگهداری

محتویات ظرف در محیط خشک و دور از نور مستقیم خورشید و با تهویه مناسب نگهداری شود .از یخ زدگی رنگ جلوگیری گردد. بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببنیدید. بهترین زمان مصرف در صورت رعایت شرایط نابارداری مناسب تا 36 ماه از تازسخ تولید می باشد. در صورت بلعیده شدن یا تماس با چشم ( پس از شستشو با مقدار زیاد آب ) به مراکز پزشکی مراجعه کنید.

روش اجرا قلمو / غلطک / پیستوله
رقیق سازی آب
خشک شدن سطحی / خشک شدن کامل خشک شدن سطحی : 4 ساعت / خشک شدن کامل : 24 ساعت
زمان لازم برای اجرا مجدد حداقل 12 ساعت
میزان پوشش تئوری در هر لیتر 12 الی 16 متر مربع
تحت لیسانس و نظارت کشور ترکیه
 استاندارد ملی کشور ایران _
استاندارد های جهانی استاندارد کشور ترکیه / استاندارد اروپا / ایزو 9001

ایزو 10002/ ایزو 14001