رنگ اکریلیک مات سوپر سیلیکونی نمای ساختمان

رنگ اکریلیک مات سوپر سیلیکونی نمای ساختمان
بسته بندی رنگ اکریلیک مات سوپر سیلیکونی نمای ساختمان رنگ اکریلیک مات سوپر سیلیکونی نمای ساختمان
حجم 10KG _
تعداد موجود در بسته بندی 1 عدد _

CODE 541

رنگ اکریلیک سوپر سیلیکونی مات نمای ساختمان

نوع پوشش و شستشو : بسیار عالی

برای رنگ آمیزی سریع ، زیبا و با دوام سطوح خارج ساختمان ( گچ ، سیمان، آجر ، آردواز ، ایرانیت های سیمانی ، چوبی و … ) استفاده می گردد . این رنگ با کیفیت برتر دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر سایش و شستشو بوده و پایداری مطلوبی در برابر نور خورشید ، نفوذ آب و مواد قلیایی دارد ، لذا جهت محیطهای بیرون ساختمان مخصوصا نمای ساختمانها پیشنهاد می شود . قابلیت شستشو ، قدرت پوشش عالی ، سرعت خشک شدن بالا، سهولت اجرا و قابلیت رقیق شدن با آب ، نداشتن بوی نامطبوع ، مقاومت در برابر اشعه خورشید و نور ماوراء بنفش و سازگاری با محیط زیست از دیگر مزایای این رنگ می باشد .

آماده سازی سطح

سطح مورد نظر را با آب شستشو داده تا عاری از گرد و خاک گردد . در صورتیکه سطح شوره زده باشد ، باید قبل از رنگ آمیزی با استفاده از برس تمیز گردد .سطح مورد نظر قبل از رنگ آمیزی باید تمیز و عاری از هر گونه آلودگی و چربی و حتی رنگهای قدیمی گردد تا زمانیکه سطحی قابل اعتماد حاصل گردد..استفاده از چسب و پرایمر همه کاره اکریلیک کد 220 قبل از رنگ آمیزی الزامی می باشد.

روش مصـرف

1. رنگ اکریلیک مات نمای ساختمان فول شستشو را با مقدار مناسب آب مخلوط کرده و بروی سطح اعمال نمایید. میزان اختلاط آب با پوشرنگ بنابر درجه حرارت محیط ، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ آمیزی متفاوت است ولی در شرایط معمول رنگ آمیزی این میزان با قلم مو %20-%30 ، غلتک %15-%25 و با پیستوله %25-%30 می باشد .( پیشنهاد میگردد جهت اعمال از روش اسپری استفاده گردد).

2 . جهت افزایش طول عمر و دوام بیشتر رنگ اکریلیک و نیز ایجاد سطحی با براقیت یا ماندگاری بالا و جلوه ای زیباتر ، اعمال یک لایه از لاک اکریلیک پایه آب با کد 320 بر روی رنگ اکریلیک پیشنهاد می گردد. استفاده از این لاکها ،بنا به میزان براقیت مورد نیاز تعریف می شود.

3 . اعمال پوشرنگ در دمای محیط بالای 10 درجه سانتیگراد ، دمای سطح 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت کمتر از 80% توصیه می شود .

شستشوی وسایل

پس از اتمام کار ، دستها ، ابزارآلات رنگ آمیزی یا مواد ریخته شده بر روی زمین را با آب گرم و درصورت لزوم با صابون بشویید. جهت جلوگیری از زنگ زدگی ، ابزار و تجهیزات رنگ آمیزی را با حلال و یا آب شستشو داده و فورا خشک نمائید .

شرایط نگهداری

محتویات ظرف در محیط خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید و با تهویه مناسب نگهداری نمائید. از یخ زدگی رنگ جلوگیری گردد، بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید ، بهترین زمان مصرف در صورت نگهداری در شرایط انبار داری مناسب تا 36 ماه پس از تاریخ تولید می باشد . در صورت بلعیده شدن یا تماس با چشم ( پس از شستشو با مقدار زیاد آب ) به مراکز پزشکی مراجعه کنید.

روش اجرا قلمو / غلطک / پیستوله
رقیق سازی آب
خشک شدن سطحی / خشک شدن کامل خشک شدن سطحی : 2 ساعت / خشک شدن کامل : 16 ساعت
زمان لازم برای اجرا مجدد حداقل 8 ساعت
میزان پوشش تئوری در هر لیتر 8 الی 12 متر مربع
تحت لیسانس و نظارت کشور ترکیه
 استاندارد ملی کشور ایران _
استاندارد های جهانی استاندارد کشور ترکیه / استاندارد اروپا / ایزو 9001

ایزو 10002/ ایزو 14001