رنگ اکریلیک مات سوپر سیلیکونی داخل

رنگ اکریلیک مات سوپر سیلیکونی داخل
بسته بندی رنگ اکریلیک مات سوپر سیلیکونی داخل رنگ اکریلیک مات سوپر سیلیکونی داخل
حجم 10KG 4KG
تعداد موجود در بسته بندی 1 عدد 4 عدد

CODE 562

رنگ اکریلیک سوپر سیلیکونی مات داخل ساختمان

نوع پوشش : بسیار عالی

با استفاده از مرغوبترین رزین های اکریلیک پایه آب تهیه شده و برای رنگ آمیزی ، سریع ، زیبا و بادوام کلیه سطوح داخل ساختمان ( گچی ، سیمانی ، آجری ، آردواز و چوبی ) بیمارستانها ، مهد کودک ها ، اتاق خواب کودکان و کلیه اماکنی که از لحاظ بهداشتی از حساسیت بیشتری برخور دارند مورد استفاده قرار میگیرد.قابلیت شستشو ، قدرت پوشش عالی ، سرعت خشک شدن بالا،سهولت اجرا و قابلیت رقیق شدن با آب ، نداشتن بوی نامطبوع ، عدم جذب گرد و غبار ، مقاومت در برابر سایش ، اشعه خورشید و نور ماورا بنفش و سازگاری با محیط زیست از مزایای این رنگ می باشد.

آماده سازی سطح

سطح مورد نظر را با آب شستشو داده تا گردو خاک از سطح زدوده شود ( در صورتیکه سطح شوره زده باشد ، حتماً با استفاده از برس تمیز گردد ) لازم است سطح مورد نظر قبل از رنگ آمیزی تمیز و عاری از هرگونه آلودگی و چربی و حتی رنگ های قدیمی گردد تا سطحی قابل اعتماد برای اعمال رنگ حاصل شود برای سطوح سیمانی از روش واتر جت جهت تمیز کردن سطح می توانید استفاده نمایید . در این صورت باید قبل از اعمال رنگ ، از خشک شدن کامل سطح مطمئن شوید . استفاده از چسب و پرایمر همه کاره اکریلیک کد 220 قبل از اعمال رنگ الزامی است . این پرایمر ب نفوذ در ترک های سطحی و پر کردن سطوح متخلخل و با قدرت جذب زیاد ، علاوه بر ایجا چسبندگی عالی برای اعمال رنگ نهایی ، پوشش و پایداری رنگ را نیز افزایش میدهد.

روش مصـرف

رنگ اکریلیک ترکسیل را با مقدار مناسب آب به تدریج مخلوط نموده و بر وری سطح اعمال نمایید . میزان اختلاط آب به رنگ بستگی به درجه حرارت محیط ، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ آمیزی دارد، ولی در شرایط نرمال رنگ آمیزی ، میزان اختلاط آب به رنگ بر حسب درصد وزنی ، با قلم مو 20%-15% ، با غلطک 15%-10% و با پیستوله 20%-25% می باشد. برای پوشش بهتر کنج ها ، لبه و نقاط دور از دسترس و خطوط جوش علاوه بر اسپری کردن رنگ استفاده از برس یا غلطک توصیه میشود. جهت افزایش طول عمر و دوام بیشتر رنگ اکریلیک و نیز ایجاد سطحی با براقیت و ماندگاری بالا و جلوه ای زیباتر ، اعمال یک لایه از لاک اکریلیک پایه آب کد 320 بر روی رنگ اکریلیک پیشنهاد میگردد . استفاده از این لاکها ، بنا به میزان براقیت مورد نظر تعریف می شود.اعمال رنگ در دمای محیط بالای 10 درجه سانتیگراد ، دمای سطح3 درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت کمتر از 80% توصیه میشود.

شستشوی وسایل

پس از اتمام کار ، دستها ، ابزار آلات رنگ آمیزی یا مواد ریخته شده بر روی زمین را با آب گرم و صابون بشوئید. جهت جلوگیری از زنگ زدگی ، ایزار و تجهیزات رنگ آمیزی را با حلال سشتشو داده و فوراً خشک نمایید.

نکات ایمنی و شرایط نگهداری

محتویات ظرف در محیط خشک و دور از نور مستقیم خورشید و با تهویه مناسب نگهداری شود .از یخ زدگی رنگ جلوگیری گردد. بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببنیدید. بهترین زمان مصرف در صورت رعایت شرایط انبارداری مناسب تا 36 ماه از تاریخ تولید می باشد. در صورت بلعیده شدن یا تماس با چشم ( پس از شستشو با مقدار زیاد آب ) به مراکز پزشکی مراجعه کنید.

روش اجرا قلمو / غلطک / پیستوله
رقیق سازی آب
خشک شدن سطحی / خشک شدن کامل خشک شدن سطحی : 2 ساعت / خشک شدن کامل : 16 ساعت
زمان لازم برای اجرا مجدد حداقل 8 ساعت
میزان پوشش تئوری در هر لیتر 8 الی 12 متر مربع
تحت لیسانس و نظارت کشور ترکیه
 استاندارد ملی کشور ایران _
استاندارد های جهانی استاندارد کشور ترکیه / استاندارد اروپا / ایزو 9001

ایزو 10002/ ایزو 14001